Tantestület

Kérjük a tisztelt Szülőket, hogy a fogadóórákra  előzetesen szíveskedjenek telefonon egyeztetni a kollégákkal!

Név                                                    Fogadóóra

Andókné Pörnecz Gabriella              szerda 6. óra 13:00-13:45

Bakó Réka                                         péntek 5. óra 12:00-12:54

Bognár Norbert                                  kedd 6. óra 13:00-13:45

Brandt Tiborné                                   péntek 1. óra 8:00-8:45

Doszpod Zoltán                                  hétfő 3. óra 10:00-10:45

Dunai Péter                                        hétfő 3. óra 10:00-10:45

Farkas Balázs                                    kedd 5. óra 12:00-12:45

Gradwohl Eszter                                kedd 5. óra 12:00-12:45

Hamvas Viktória                                 kedd 3. óra 10:00-10:45

Harka Jenő                                         péntek 4. óra 11:00-11:45

Helyes Mária                                      szerda 5. óra 12:00-12:45

Ignáczné Somogyvári Szilvia             csütörtök 4. óra 11:00-11:45

Jakab Anita                                         csütörtök 2. óra 9:00-9:45

Király Attila                                          hétfő 3. óra 10:00-10:45

Ladányi Lívia                                       hétfő 5. óra 12:00-12:45

Mukliné Kostyál Irén                            szerda 4. óra 11:00-11:45

Nagy Dániel                                         péntek 4. óra 11:00-11:45

Olasz Anna                                          péntek 4. óra 11:00-11:45

Rein Rita Anikó                                    péntek 7. óra 14:00-14:45

Szarka Gabriella                                  hétfő 3. óra 10:00-10:45

Tuboly Viktória                                     szerda 2. óra 9:00-9:45

Vácziné Orovicza Tímea                     péntek 2. óra 9:00-9:45

Vámos Ágnes                                      hétfő 6. óra 13:00-13:45

Varga Margit                                        kedd 4. óra 11:00-11:45

Vargha Zoltán                                      szerda 4. óra 11:00-11:45

Vass Marianna                                    hétfő 2. óra 9:00-9:45